Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Teslimat ve İade

Siparişini vermiş olduğunuz  ve stoklarımızda olan ürünler  24 saat içinde kargoya verilir.

Siparişlerinizi üyelik bilgilerinizde bulunan alt kolondaki siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz. www.ingilizcemarket.com üyesi iseniz geçmişte verdiğiniz tüm siparişlerinizi de aynı yerden görebilmektesiniz.
Siparişiniz tarafımızdan Kargoya teslim edildiği andan itibaren kayıtlı E-Mail adresinize Kargo takip bilgileri ile bildirilmektedir.

Siparişleriniz Türkiye genelinde geniş bir şube ağına sahip PTT Kargo aracılığı ile teslim edilmektedir.
Siparişleriniz kargo firmasına teslim edilir edilmez sizin e- mail adresinize bir bilgilendirme e-maili gönderilmektedir.
Siparişlerinizin durumu http://gonderitakip.ptt.gov.tr/ linkinden  takip edilebilir.

* Kargonuzu teslim alırken, kargo yetkilisi yanınızdayken paketi kontrol etmenizi öneririz. Eksik/Hasarlı ürün tespit etmeniz durumunda; kargo yetkilisinden tutanak tutmasını talep ediniz ve ürünleri teslim almayınız. Tutanak tutulması, kargodaki problemin sizden değil, kargo firmasından kaynaklandığını gösterir. Tutanak sonucunda yeni ürün tarafınıza hemen kargolanacaktır.

* Kargoyu teslim aldıktan sonra yapılan eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığı ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

* Ürünü; faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı, birlikte gönderilen dökümanları ve tüm aksesuarları ile göndermeniz gerekmektedir. Kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünlerin iadesi kabul edilmektedir.