Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.
Crafty - 3. Sınıf

Crafty - 3. Sınıf

Ürün Kodu:1300
Stok Durumu:863
Fiyatı: 35.00TL
Miktar:     ya da   A.Listeme Ekle Ürün Karşılaştır
2 yorum  2 yorum     Yorum Yap

ALL IN ONE WORK&CRAFT BOOK - CRAFTY! - 2021-2022 Yeni!

İlkokul 3. Sınıf için hazırlanmış olan Crafty (Craft&Work Book) tam 156 sayfadan oluşmaktadır. Kes-yapıştır etkinliği sayfalarının arkaları boş bırakılmıştır. Böylece öğrencileriniz etkinlikleri boyayıp, kesip defterlerine yapıştırabilecekler.

Crafty 2021-2022 eğitim-öğretim yılı için hazırlanmış ve müfredata birebir uygundur. Ders kitabı içerisindeki tüm kelimeleri eksiksiz olarak pekiştirmektedir ve müfredat dışı kelimelerden arındırılmıştır.

Kitap içerisindeki craft etkinlikleri öğrencilerin bireysel çalışmaları için uygundur.  Sizlere spiral cilt yapılmış olarak kitap halinde gönderilecektir.

Tüm eğitim-öğretim yılı boyunca elinizin altında bulunacak bu etkinlik deposu sizleri dosya arama, indirme ve baskıya dönüştürme zahmetinden kurtaracak.

Uzaktan eğitime destek amacıyla, sipariş veren öğretmenlerimize istemeleri halinde kitabımızı dijital ortamda gönderiyoruz. Dijital dosya talep için whatsapp numaramız: 05437140755

Siparişiniz, takip eden 3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmaları olan Sürat kargo ile adresinize gönderilmektedir.

Yorum YapNot: HTML'ye dönüştürülmez!

Kötü           İyi